Archive

Saturday, July 19, 2014

بیلبورد تشکر از ایران در غزه

همین یک سند کافی است کە جمهوری اسلامی مسبب اصلی جنگ و ترور در غزە است. طرفداری از غزە بدون محکوم کردن نقش مخرب ایران، قرار گرفتن در سنگر جمهوری اسلامی است و این کار برای هر فعال حقوق بشری! شرم اور و مایە ننگ می باشد.
رحیم رشیدی

بیلبوردهایی حاوی تشکر از ایران به چهار زبان عربی، فارسی، انگلیسی و عبری در غزه نصب شده است. روی این بیلبوردها، تصویری از موشک‌های فجر ۵ ایران دیده می‌شود. کمتر از دو سال پیش، سردار جعفری، فرمانده سپاه پاسداران ایران گفته بود فناوری موشک فجر ۵ از ایران به غزه منتقل شده و این موشک‌ها در غزه به سرعت در حال تولید است.


سخنان سردار جعفری:
انتقال فناوری موشک «فجر 5» از ایران به غزه
غزه هم‌اکنون در محاصره است، بنابراین نمی‌توانیم به آنها کمک کنیم و موشک‌های فجر 5 نه از اینکه از ایران رفته باشد، بلکه فناوری آن منتقل شده و هم‌اکنون به سرعت در حال تولید است.
کد خبر: ۲۸۶۶۸۲تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۱ - ۱۴:۴۹ - 21 November 2012
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت که موشک‌های «فجر 5» از ایران به غزه نرفته ولی «فناوری» آن منتقل شده است.
به گزارش ایسنا، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری در حاشیه نمایشگاه دستاوردها و عملکرد سه ساله بسیج که در سازمان بسیج مستضعفین برگزار شده بود، در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه "آیا موشک‌های شلیک شده توسط حماس متعلق به ایران است؟"، افزود: ما به همه مسلمانان برای ایستادگی در مقابل استکبار کمک تکنولوژیک و فناوری می‌کنیم و تجربیات خود را برای دفاع از مردمانشان به آنان منتقل می‌کنیم.
وی افزود: غزه هم‌اکنون در محاصره است، بنابراین نمی‌توانیم به آنها کمک کنیم و موشک‌های فجر 5 نه از اینکه از ایران رفته باشد، بلکه فناوری آن منتقل شده و هم‌اکنون به سرعت در حال تولید است.
فرمانده کل سپاه در پاسخ به پرسش دیگری درباره اینکه مقامات رژیم صهیونیستی اعلام کرده‌اند که ایران مخالف آتش‌بس در غزه است، گفت: این سخن اشتباه است و ما خواهان برقراری آتش‌بس هستیم اما به نفع مردم غزه.
جعفری تصریح کرد: هر شهیدی که بر غزه به زمین می‌افتد، دل ما آتش می‌گیرد و ما با آنان احساس همدردی می‌کنیم. ما با آتش‌بس موافقیم اما آتش‌بسی همراه با اقتدار و به نفع مردم غزه. مردم غزه دریافتند که تنها راه نجات در مقابل روحیه ددمنشانه رژیم صهیونیستی ایستادگی و مقاومت است و کوچک‌ترین سازشی به ضرر آنها خواهد بود.
وی ادامه داد: آنان مزه مقاومت را چشیده‌اند و به نمی‌توان به هیچ قیمتی آنان را از این روحیه جدا کرد و مردم غزه تا آخرین قطره خون در مقابل ددمنشی‌های رژیم صهیونیستی خواهند ایستاد.
منبع سخنان جعفری: سایت تابناک

No comments: