Archive

Monday, September 10, 2012

جهاد دیگری را علیه کردها خواستارید ؟حمید غضنفری

سپاس به آفریدگار که، در این قرن، اطلاع رسانی به گونه یست که همگان بتوانند از آن بهره گرفته و صدای خود را به جهان برسانند تا دیگر برنامه سازان، تلوزیون دارن و رادیو صاحبان، نتوانند یکه تاز، نظرات خود بوده و یا آنچه که به آنها دیکته ...
شده، را به خورد مردم بدهند .
 Karikator by: Farshad Doulabi
و اما، آقای فروزنده :
جهاد دیگری را علیه کردها خواستارید ؟ آیا مجدداً ، بمب بارانی دیگر را برای کرد‌ها تدارک دیده‌اید ؟ که به استغاثه رهبر جنایت پیشه " حضرت آیت‌الله ، مقام معظم رهقبری، آقای سید علی‌ حسینی خامنه‌ای دامت فضولات بروید ؟
بروید که چه بگوئید ؟ آیا سوال و جواب به جز این خواهد بود که :
فروزنده : سلام علیکم،
رهبر : و علیکم السلام، بفرمایید .
فروزنده: اولا من از شما و امت همیشه در صحنه ، تقاضای بخشش دارم که در این مدت سی‌ و اندی سال ، از طریق رسانه‌های گروهی، علیه مقام معظم رهبری و نظام مقدس اسلام ناب محمدی ، مطالبی گفته ام، که مطمئن هستم شما و امت من را خواهید بخشید.
رهبر : چکار میتوانم برای شما بکنم ، که چنین استغاثه می‌کنید :
فروزنده : حاضرت آقا مگر نشنیده اید که دو تا از گروهک‌های کرد ، با هم ائتلاف کرده و قصد تجزیه ایران را دارند،
رهبر: چرا شنیده‌ام ، کاری نمیتوانند بکنند ،
فروزنده: هاج آقا ،چه فرمایش میفرمائید !! ده‌ها هزار تفنگچی در اختیار دارند ...
رهبر : شما چه نظری دارید ؟
فروزنده : حاضرت آقا ، مگر یادتان رفته ، اول انقلاب، چه دماری از روزگارشان در آوردید ( آوردیم ) !؟ رحم به زن و بچه و پیر و جوان نکردیم ، اعدام پست سر اعدام، حتا از روی برانکارد چه صفایی داشت .
آقای فروزنده ، یک جا در این بیانیه ، نشان دهید که قصد تجزیه در آن گنجانده شده باشد،
فدرالیسم را اگر به تجزیه اطلاق می‌کنید ، پس باید دیکشنری جدیدی تهیه و به بازار عرضه کنید، اگر معنی فدرالیزم تجزیه بود ، پس شما الان در کشور کالیفرنیا زیندگی میکردید نه ایالت کالیفرنیا.
آقای فروزنده با این عکس‌العمل تند، جز تحریک و تشویق کردها به آان چه شما آنرا تجزیه می‌نامید ، کار دیگری نخواهید کرد .
درود به آقای علیرضا میبدی که در یکی از برنامه‌های خود چنین گفتند :باید دست تک تک کردها را فشرد و بوسید که چنین افکاری را در سر نپرورانند با آنها درست رفتار نشده ، ( نقل به معنی‌))
Karikator by: Farshad Doulabi

درود به خانم هما سرشار که در یکی‌ از مصاحبه‌هایشان با خانم روژان ( خواننده کرد ) که گلایه یی از فارس‌ها داشتند چنین گفتند : ما هم اکنون و در آینده ایران ‌یک معذرت تاریخی‌ و بسیار بزرگی‌ را به کردهای عزیز بدهکاریم و چنین خواهیم کرد .
با احترام به تمامی‌ خلق‌های دنیا که برای آزادی و رفاه میجنگند.

No comments: